Parish Staff

206-523-8787   wheric@stbridgetchurch.org

Pastor

Fr. William “Bill” Heric

206-523-8787 ext. 207

wheric@stbridgetchurch.org

CX0B0152_michael-palmer_sq-1024x1024-2.jpg

Pastoral Assistant for Administration

Michael Palmer

206-523-8787 ext. 202

mpalmer@stbridgetchurch.org

John Jenkins  Vivamus sit amet semper lacus, in mollis libero. Sed a ligula quis sapien lacinia egestas. Sed a ligula quis sapien lacinia egestas. Maecenas non leo laoreet, condimentum lorem nec, vulputate massa. Donec eu est non lacus lacinia semper. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae. Fusce at massa nec sapien auctor gravida in in tellus.

Pastoral Assistant for Parish Life & Involvement

Liz Houlihan

206-523-8787 ext. 204

liz@stbridgetchurch.org

 
Carlos Williams  Sed a ligula quis sapien lacinia egestas. Nulla eu pretium massa. Aenean eu justo sed elit dignissim aliquam. Nulla eu pretium massa. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus. Mauris id fermentum nulla.

Director of Faith Formation

Carla Loucks

206-523-8787 ext. 205

carla@stbridgetchurch.org

CX0B0154_-_sq_out-1024x1024.jpg

Bookkeeper

Lyanne Scott

206-523-8787 ext. 203

lyanne@stbridgetchurch.org

Katherine Simmons  Vivamus a ante congue, porta nunc nec, hendrerit turpis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus.

Pastoral Assistant for Music and Youth

Angus McDonell

206-523-8787 ext. 214

amcdonell@stbridgetchurch.org

Susie+Lane+a+woman+sitting+in+a+chair+with+a+blue+sweater.jpg

Director of Communications

Susie Lane

206-523-8787 ext. 210

susie@stbridgetchurch.org

Janice Amirpour  Nulla eu pretium massa. Donec ac fringilla turpis. Fusce at massa nec sapien auctor gravida in in tellus. Fusce at massa nec sapien auctor gravida in in tellus. Nullam sit amet nisi condimentum erat iaculis auctor.

Administrative Assistant

Luanne Johnson

206-523-8787 ext. 201

luanne@stbridgetchurch.org